ANKARA KUŞU BEYKOZ’U SALLADI

Ankara Kuşu (ankara_kusu) isimli twitter hesabından dün 22:44 sıralarında yapılan paylaşım Beykoz’da deprem etkisi yarattı.

ANKARA KUŞU BEYKOZ’U SALLADI
Yayınlama: 14.02.2022
A+
A-
Türkiye siyasetinde olacakları önceden haber vermesiyle tanınan ve bir milyona yakın takipçisi olan Ankara Kuşu isimli sosyal medya hesabından Beykoz Belediye Başkan Yrd. Fatih Sağlam hakkında yapılan paylaşım AK Parti Beykoz Teşkilatında soğuk duş etkisi yarattı. Paylaşımlarda Fatih Sağlam’ın Fethullahçı Terör Örgütü’nün yardım kuruluşları için yardım çağrısı yaptığı görülürken FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’e teşekkür etmesi Beykozlular tarafından günün en çok konuşulan haberi oldu.
 
2012 tarihli twiterlerde o dönem dini cemaat kisvesi altına saklanan FETÖ’nün gerçek yüzüne yönelik yapılan eleştirilere ve AK Parti’ye karşı siyasi hamle yapacağı söylemlerine karşı çıkan Fatih Sağlam, ‘’AK Parti ve Cemaat arasında kavga var diyenler bu yıpratma oyununuz da tutymayacak’’ cümlesi dikkatlarden kaçmadı.
7 Şubat 2012 tarihinde MİT Müşteşarı Hakan Fidan’ın FETÖ savcıları tarafından ifadeye çağrıldığı kumpas döneminde AK Parti’yi FETÖ’ye karşı uyaranlara ise Fatih Sağlam 14 Mart 2012’de ‘’Artık sizin hükümleriniz geçersiz bu ülkede’’ diyerek MiT operasyonundaki algıyı FETÖ lehine düzeltmeye çalıştığı görülmekte. 
Ankara Kuşu isimli sosyal medya kullanıcısının Beykoz Belediye Başkanı Fatih Sağlam’ı etiketleyerek yaptığı paylaşımları Sağlam tarafından kısa sürede silindi. Eski twitlerini silen Sağlam’a Ankara Kuşu ekran fotoğrafını paylaşarak cevap verdi.
Kimi kullanıcılar ‘’Bank Asya’nın önünden geçeni tutuklayan savcıları Fatih Sağlam için göreve çağırıyoruz’’ yorumları yaparken kimileri FETÖ güzellemeleri yapan Sağlam için Beykoz Belediyesini ve AK Parti Beykoz Teşkilatına gereken yapılsın diyerek çağrıda bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.