Beykoz AK Parti’de isyan bayrağı: “Fatih Sağlam istenmiyor”

FETÖ mensubu olduğu iddiasıyla gündemden düşmeyen Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam FETÖ mensubu olduğu iddiasıyla gündemden düşmüyor.

Beykoz AK Parti’de isyan bayrağı: “Fatih Sağlam istenmiyor”
Yayınlama: 23.06.2022
A+
A-

Partililer tarafından protesto edildiği ortaya çıkan Sağlam, Beykoz’un gündeminde. Beykoz Belediyesi’nin Cumhuriyet Köyü’nde faaliyete geçirdiği Tohum ve Fide Üretim Merkezi’nin açılışında medyaya yansımayan bir protestonun yaşandığı öğrenildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın da katıldığı törende Sağlam’ın protesto edildiği öğenildi.

Fatih Sağlam protesto edildi

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın tören açılışı konuşması esnasında açılan pankart AK Parti Beykoz Teşkilatı’ndaki krizi gün yüzüne çıkardı.

‘HEDEF 2023 ELHAMDÜLİLLAH AMA GİDİŞAT HİÇ “SAĞLAM” DEĞİL’ yazıldığı görüldü.

Siyah sprey boya ile yazılan ve Fatih Sağlam’a atıf yapılan pankartta, Sağlam’ın partide istenmeyen adam olduğu kulis bilgilerini doğrular nitelikte.

Zabıta engelledi

Protesto pankartının tören alanına AK Parti’nin resmi propaganda ve tanıtım amaçlı afiş ve pankartlar listesinde olduğu öğrenilen pankartlarla sokulduğu belirtildi.

Resmi pankartın arka yüzüne sprey boya ile yazılan yazıyı fark eden yetkililerin olaya müdahalede bulunduğu bildirildi.

Fatih Sağlam’a karşı isyan bayrağı olarak kabul edilen pankart, zabıta yetkilere verilen talimat ile tören alanından uzaklaştırıldı.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.