google.com, pub-9090214346437349, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Beykoz muhtarlarından depremzedelere yardım eli

Beykoz muhtarlarından depremzedelere yardım eli
Yayınlama: 17.02.2023
A+
A-

Beykoz’da görev alan 45 Mahalle Muhtarı, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve bölgedeki birçok ilimizde yıkıma neden olan depremler sonrasında tüm Türkiye’de olduğu gibi, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırladıkları ihtiyaç malzemelerini bölgeye göndermek için seferber oldu.

Deprem boyunca birlik ve beraberlik örneği sergilenen Beykoz’da, Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, Muhtarlar ve ilçe sakinleri çalışmalara destek oluyor.

“Tırı olan muhtarımız aracıyla Adıyaman’a gitti”

Deprem felaketinden dolayı büyük bir üzüntü duyduklarını belirten Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, şöyle konuştu:

“45 Mahalle Muhtarları ile meydana gelen deprem felaketi sonrasında, muhtarlarımızın yaptığı duyurular sonucunda, vatandaşlar tarafından getirilen ihtiyaç malzemeleri Çubuklu Atatürk Ortaokulu Spor Salonu’nda temel gıda ürünleri, çocuk bezi, çocuk maması, eldiven, battaniye gibi acil ihtiyaç malzemeleri ve diğer malzemeleri taşıdılar. Yardım etmek isteyen tırı olan muhtarımız aracıyla Adıyaman’a gitti. Beykoz’da tır sahipleri mazotlarını dahi kendi karşılayarak, tırları ile deprem bölgesine gitti. Her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olduk. Özveriyle yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”

Nakdi yardım kampanyaları devam ediyor

Desteklerini sürdüren Mahalle Muhtarlarının, Kamu Kurumu ve mahalle sakinleriyle birlikte, acil ihtiyaç malzemelerinin toplanması için duyurularının yapılması, tedarik edilmesi ve deprem bölgesine kendi imkan ve araçları ile götürülmesinin yanı sıra içlerinde de nakdi yardım kampanyaları devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.