Beykoz‘da AK Partili Başkanın stadyumdan adı silindi!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın adının verildiği stadyumdan ismi silindi.

Beykoz‘da AK Partili Başkanın stadyumdan adı silindi!
Yayınlama: 18.07.2022
A+
A-

Yücel Çelikbilek başkanlığındaki dönemin Beykoz Belediyesi tarafından Çavuşbaşı Stadyumuna, Çavuşbaşı eski belde Belediye Başkanı Hanefi Dilmaç’ın adı verilerek o dönemde açılış töreni gerçekleştirilmişti.

Merhum Başkan Yücel Çelikbilek’in hem Başkan Yardımcısı olan hem de kendisine siyasi rakip olarak çalışan Hanefi Dilmaç’ın isminin stadyuma verilmesi siyasi olgunluk olarak değerlendirilmişti.

Yıllar geçti itibar kaybına uğradı!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç; Özünde iyi bir insan olan fakat geçmişini hızla unutan, geldiği makamların kalıcı olduğuna inanan, kendisine olan güveni hızla sarsan Çavuşbaşı’nda neredeyse istenmeyen adam ilan edildi.

Beykoz Belediyesi ile bölge halkı arasında yaşanılan tüm olumsuzlukların faturası Başkan Hanefi Dilmaç’a kesilirken, Dilmaç’ın Belediye tarafından kendisine operasyon çekildiğini ifade ettiği kulislerde konuşuluyordu.

Stadyumun eski hali

Stadyumun ismi resmi olarak silinmedi

Stadyumun ismi resmi olarak silinmedi. Bölge halkı stadyum ile ilgili, “Stadyum ismi ya güneşin aydınlığından silinmiştir ya da Murat’ın Aydınlığından. Önemli olan gönüllerden silinmemektir” ifadelerini kullanıyor.

Stadyumun yeni hali

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.