BEYKOZ’DA BÜYÜK BULUŞMA!

İYİ Parti Beykoz Gençlik Kolları son zamanların en büyük ve en anlamlı buluşmasına imza attı.

BEYKOZ’DA BÜYÜK BULUŞMA!
Yayınlama: 24.01.2023
A+
A-

İYİ Parti Beykoz Gençlik Kolları son zamanların en büyük ve en anlamlı buluşmasına imza attı!

Beykoz Gençlik Kolları başkanı Batuhan Uygul ve teşkilatının ev sahipliği yaptığı bu büyük organizasyona başta Gençlik Politikaları Koordinatörü Orhun Ertürkmen olmak üzere Gençlik Politikaları Kapı Siyasetinden sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Kayalı, İstanbul Gençlik Kolları İl Teşkilat Başkanı Tamer Kavukoğlu , İstanbul Gençlik Kolları 1. Bölge Teşkilat Başkanı Kemal Karayaka ve İlçe Gençlik Kolları başkanları katılım sağladı.

Beykoz’lu gençlerin sorularını yanıtlayan İYİ Partinin genç başkanları aynı zamanda sıkıntı ve şikayetlerine de ortak oldular.

İYİ Parti Gençlik Kolları başkanlarının ve Orhun Ertürkmen’in Beykoz’a mesajı ise şu oldu;” Beykoz’da 1. Parti olma yolunda ilerliyoruz. Bu başarı Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Uygul ve teşkilatının başarısıdır. Azimli çalışmalarından dolayı onları tebrik ediyor ve emekleri için teşekkür ediyoruz. Sadece Beykoz ile sınırlı kalmayıp il ve ilçelerimizde de hızla yükseliyoruz. Seçim için umutluyuz ve gençlerin gücünü göstermeye hazırız.”

GÜZEL GÜNLERE AZ KALDI!

Batuhan Uygul, “Beykoz’da gençlerimize ulaşmaya ve hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz, bizlere her zaman destekte bulunan İlçe Başkanım Akif Taşdemir’e ve bu kıymetli buluşma için Sayın Orhun Ertürkmen Başkanıma çok teşekkür ederim.”

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.