Beykoz’da depoda çıkan yangın evlere sıçradı

Beykoz’da depoda çıkan yangın evlere sıçradı
Yayınlama: 18.02.2023
Düzenleme: 18.02.2023
A+
A-

Beykoz Yalıköy Mahallesi’nde Beykoz Stadı’nın yanındaki bir depoda yangın çıktı. Alevler, işitme engelli bir ailenin yaşadığı eve sıçrayarak paniğe sebep oldu.

Beykoz Stadı’nın yanında bulunan bir depoda elektrik kaçağından oluşan yangın, içeride bulunan plastiklerinde tutuşmasıyla büyük çapta hasara yol açtı. Edinilen bilgiye göre, alevler deponun yan tarafında bulunan evlere de sıçradı. İşitme engelli bir ailenin yaşadığı eve sıçrayan yangın paniğe neden oldu.

Can kaybı yok

Alev ve dumanların yükseldiği bölgede panik oluştu. Vatandaşlar itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Can kaybının olmadığı kaydedildi.

Evden kaçarak kurtuldular

Alevlerin fark edilmesi üzerine durum itfaiye ekiplerine bildirildi. Yangın esnasında evde bulunan işitme engelli aile ve 2 çocukları evden kaçarak kurtuldu. Ekiplerin müdahalesi ile kontrol altına alınan yangın, maddi hasara yol açtı.

Ev kullanılamaz halde

Olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerince müdahale edilen yangın söndürülerek soğutma çalışması yapıldı. Çıkan yangında ev tamamen kullanılamaz hale geldi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.