Beykoz’da Görmeniz Gereken 10 Muhteşem Yer!

İstanbul’un en güzel yerlerinden bir tanesi olan Beykoz’da, görebileceğiniz birbirinden etkileyici tarihi ve doğal mekanlar yer almaktadır. Siz de İstanbul’un en güzel yerlerini gezmek istiyorsanız bu listede yer alan mekanlara mutlaka uğramalısınız. Tarihi kasırlar, ihtişamı ile hala ayakta duran kaleler, kasırlar ve deresi ile Beykoz her zaman görenleri büyüleyecek eşsiz bir lokasyona sahip. Gelin bu […]

Beykoz’da Görmeniz Gereken 10 Muhteşem Yer!
Yayınlama: 03.01.2023
A+
A-

İstanbul’un en güzel yerlerinden bir tanesi olan Beykoz’da, görebileceğiniz birbirinden etkileyici tarihi ve doğal mekanlar yer almaktadır. Siz de İstanbul’un en güzel yerlerini gezmek istiyorsanız bu listede yer alan mekanlara mutlaka uğramalısınız.

Tarihi kasırlar, ihtişamı ile hala ayakta duran kaleler, kasırlar ve deresi ile Beykoz her zaman görenleri büyüleyecek eşsiz bir lokasyona sahip. Gelin bu güzel yerleri yakından tanıyalım.

1. Anadolu Kavağı

Anadolu Kavağı, Boğaziçi Anadolu kıyısında bulunan ünlü balıkçı semtlerinden bir tanesidir. Küçük ve şirin bir sahil semti olarak bilinen Anadolu Kavağı’nda birbirinden farklı lezzetleri sizlere sunan birçok baıkçı mekanı yer almaktadır.

Anadolu Kavağı’nda gerçekleştirebileceğiniz en güzel aktivitenin eşsiz doğa manzarasının karşısında ve boğaz eşliğinde balıkçı restoranlarında muhteşem deniz ürünleri yemek olacaktır. Anadolu Kavağı’na ulaşım için Eminönü’nden kalkan vapurları tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem boğaz turu yapabilir hem de Anadolu Kavağı’nın güzelliklerini yakından görebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.