Beykoz’un kızları depremzedeler için tek yürek oldu

Beykoz’un kızları depremzedeler için tek yürek oldu
Yayınlama: 27.02.2023
A+
A-

Ülke genelinde resmi müsabakalara ara verildiği süreçte sportif faaliyetler özel ve anlamlı turnuvalarla devam etti.

Farklı illerde depremzedeler için yapılan müsabakaların İstanbul’daki adresi Şişli Cemil Candaş Stadı oldu. Depremzedeler için U17 Yaş Genç Kızlar Takımları arasında düzenlenen turnuva hafta sonuna damga vuran etkinlikler arasında yer aldı.

Elde edilen gelirin tamamı depremzedelere bağışlanacak

Sportürk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Ertürk Turnuva Organizasyon Komitesi adına açıklamalarda bulundu.

Ertürk, “Tüm zamanların en büyük doğal afetlerinden biriyle karşı karşıyayız. Yaşadığımız anlatılmaz acılar karşısında yüreklerimiz sızlıyor. İhtiyaçlar çok fazla. Ama şimdi, millet olarak depremzedeleri desteklemek için elimizden gelen gayreti gösterdik” ifadelerini kullandı.

Ertürk, konuşmasına şöyle devam etti: “Depremin merkez üssü başta olmak üzere civar illerde sürdürülen iyileştirme ve hayatın normale döndürülmesi çalışmalarına destek vermek amacı ile 25 – 26 Şubat tarihlerinde Mecidiyeköy Cemil Candaş Tesisleri’nde İstanbul Merkezli Kadın Futbol kulüpleri olarak düzenlediğimiz turnuvada elde edilen gelirin tamamını depremzedelere bağışlayacağız.”

Beykoz’u Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü temsil etti

Bu özel turnuvada Beykoz’u TFF Kadınlar Futbol 3. Lig ve Alt Yaş Grubu Liglerinde Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü temsil etti.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Bayram Taşkıranlar, kulüp ve mahalle olarak depremzedeler için ilk günden beri yoğun bir mesai harcadıklarını ve bölgede çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Taşkıranlar, “Bu anlamda farklı bir katkıyı da düzenlenen Genç Kızlar U17 Turnuvasına katılım sağlayarak sunmuş olduk. Organize edenleri başta Hakan Ertürk olmak üzere kutluyor ve teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: dostbeykoz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.