Bir yanda mağduriyet, diğer yanda eğlence

Bugün Beykoz Belediyesi tarafından İbrahim Tatlıses konserine teknelerle yolcu taşındı. Devlet Bankası olan Halk Bankası sponsorluğunda, Kuruçeşme Arena’da düzenlenen İbrahim Tatlıses konserine Beykoz Belediyesi tarafından kiralandığı iddia edilen teknelerle vatandaşlar konsere taşındı.

Bir yanda mağduriyet, diğer yanda eğlence
Yayınlama: 22.06.2022
A+
A-

Devlet Bankası olan Halk Bankası sponsorluğunda, Kuruçeşme Arena’da düzenlenen İbrahim Tatlıses konserine Beykoz Belediyesi tarafından kiralandığı iddia edilen teknelerle vatandaşlar konsere taşındı.

Mavi Bülten Haber Ajansımıza gelen şikayetlerde vatandaşlar;
“Tokatköyde tomalar eşliğinde ev ve işyerlerinin elektriklerinin kesilirken, Murat Aydın nasıl böyle bir organizasyona taşeronluk edebilir”

“Çevik Kuvvet Ekipleri Tokatköy’ü ablukaya almış, giriş ve çıkışları kapatmış, mahalle sakinlerinin mahalleye girişine izin vermemiş, evlerine giremeyen bazı mahalle sakinleri fenalaşmış, tüm mahalleli “Murat Aydın istifa sloganları” atmış ama belediye başkanımız sağolsun tüm bunların üzerine adeta kutlama yapar gibi vatandaşları İbrahim Tatlıses konserine taşıyor, çok yazık”

şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.