google.com, pub-9090214346437349, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Bir Yaz Gecesi Festivali Beykoz’da başlıyor

Beykoz Kundura’da Bir Yaz Gecesi Festivali’nin altıncısı 29 Temmuz cuma günü başlıyor.

Bir Yaz Gecesi Festivali Beykoz’da başlıyor
Yayınlama: 27.07.2022
A+
A-

İki hafta sonu boyunca sürecek olan festivalde 60’lardan restore klasikler ve canlı müzik eşliğinde sessiz film programı yapılacak. Alternatif sahnelerin özgün grupları Hedonutopia ve The Away Days’i ağırlayacağı müzik programıyla da heyecan uyandırıyor.

Türkiye’de ilk kez seyirciyle buluşuyor

Film ve müziğin uyumlu birlikteliğinden ilhamla hazırlanan Restore Klasikler programı bu yıl, Oscar ve Grammy ödüllü müzisyen Henry Mancini’ye odaklanıyor. Usta bestecinin müziklerini yaptığı “The Pink Panther/Pembe Panter”, “A Shot in the Dark/Karanlıkta Bir Çığlık”, “Breakfast at Tiffany’s/Tiffany’de Kahvaltı” ve “The Party/Tatlı Budala”yı restore edilmiş kopyalarıyla Türkiye’de ilk kez seyirciyle buluşturuyor.

Ücretsiz otopark hizmeti sunuluyor

14 Ağustos’ta sona erecek festivalin kapanışını ise alternatif sahnelerin özgün grupları Hedonutopia ve The Away Days konseri yapacak. Etkinliklerin saat 21.00’de başlayacağı, kapı açılışının ise saat 19.00’da olacağı festivale ulaşım için Beşiktaş rıhtımdan hareket edecek tekne servisi ve Beykoz İskelesi’nden kalkacak ring hizmeti ücretsiz sunulurken, özel araçlarıyla gelecek izleyiciler de ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabilecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.