CHP Beykoz’dan Son İftar Programı

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Sivil Toplum Kuruluşları ve Spor Kulüpleri’nin Temsilcileriyle birlikte son iftar programını gerçekleştirdi.

CHP Beykoz’dan Son İftar Programı
Yayınlama: 01.05.2022
A+
A-

 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve İlçe Yönetimi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programı İBB Beykoz Korusu Hasır Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kızılet, Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği(BİSK) Başkanvekili Şeref Kurtuluş ve Spor Kulübü Temsilcileri, Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı Mehmet Uzun ve Dernek Başkanları, ADD Beykoz Şube Başkanı Özlem Besler, CHP Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabırhoşgör, CHP Beykoz Belediyesi Grup Başkanvekili Aydın Habil ile Belediye Meclis Üyeleri, CHP Beykoz İlçe Yönetimi ve yerel basın katılım gösterdi.

Beykoz Trakyalılar ve Rumeli Balkan Türkleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Beykoz’un sevilen emekli İmam Hatibi Ahmet Alay yemek duası yaptırdı.

“Katılan herkese teşekkür ediyorum”

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz’da görev yapan STK ve Spor Kulüpleriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade etti ve katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. 

Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı İsmet Konca söz alarak davet için CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’e teşekkür etti ve her yıl yaz ayında Beykoz Çayırı’nda yapılan Çayır Festivali’nin yapılması konusunda destek istedi.

Düzgün, Beykoz Çayır Festivali’nin Beykoz ile özdeştiğini, vatandaşların pandemide bile bu tür etkinlikler yapılması için kendileriyle iletişime geçtiğini konunun takipçisi olacaklarını açıkladı.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kızılet’de iftar programı için Aydın Düzgün ve ekibine teşekkür etti.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.