Depremin 9. günü AKP’liler kumar masasında!

Depremin 9. günü AKP’liler kumar masasında!
Yayınlama: 22.02.2023
A+
A-

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli’nin AKP Acıpayam Belediyesi’nin depremin 9. günü Kıbrıs’a düzenlediği gezide kumar oynandığını ileri sürerek Erdoğan’a çağrıda bulundu.

Türkiye, 6 Şubat sabahına depremlerle uyandı. Resmi açıklamalara göre, depremlerde en az 42 bin 310 kişi yaşamını yitirirken, on binlerce yurttaş yaralandı.  6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremleri Hatay’da olan 6,4 ve 5,8 büyüklüğündeki depremler takip etti.

Kumar oynarken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı

Türkiye Kahramanmaraş depreminin yarattığı yıkımı atlatamadan, Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bazı belediye görevlileri ve muhtarların kumar oynarken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Kuzey Kıbrıs’a gezi düzenleyen muhtar ve belediye personelinin kaldıkları otelin kumarhanesinde görüntülenmesi, tepkilere neden oldu.

CHP’li Gülizar Biçer Karaca, AKP’li Belediye’nin depremin 9’uncu gününde Kıbrıs’a düzenlediği gezide kumar masasında çekildiğini öne sürdüğü fotoğrafları paylaşarak, “Bu vicdansız, seviyesiz, insanlık dışı şahsiyetleri görevden alacak mısınız?” diye sordu.

Karaca, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Depremin 9.günü! Denizli’nin AKPli Acıpayam belediyesi Kıbrıs’a gezi düzenliyor. Belediye personeli ve muhtarlar kumar masasına oturuyor. Bu vicdansız, seviyesiz, insanlık dışı şahsiyetlerin tamamını görevden alacak mısınız?”

Kaynak: https://www.birgun.net/haber/chp-li-vekil-paylasti-depremin-9-uncu-gununde-akp-liler-kumar-masasinda-422308

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.