ELLİ METRELİK UÇURUMDA SIR OLAY!

Antalya’nın Alanya ilçesinde birkaç gündür kayıp olduğu iddiasıyla ihbar edilen Elif Emeksiz’in (32) cansız bedenine ulaşıldı!      Alanya Kalesi surları altındaki uçurumda saat 14.00 sıralarında bir kişinin hareketsiz yattığını görenlergörenler, durumu polise bildirdi. İhbarla olay yerine gelen polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.      Ekipler, 50 metrelik yamaçtan inince bir kadın cesedi […]

ELLİ METRELİK UÇURUMDA SIR OLAY!
Yayınlama: 06.12.2022
A+
A-

Antalya’nın Alanya ilçesinde birkaç gündür kayıp olduğu iddiasıyla ihbar edilen Elif Emeksiz’in (32) cansız bedenine ulaşıldı! 

 

 

Alanya Kalesi surları altındaki uçurumda saat 14.00 sıralarında bir kişinin hareketsiz yattığını görenlergörenler, durumu polise bildirdi. İhbarla olay yerine gelen polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. 

 

 

Ekipler, 50 metrelik yamaçtan inince bir kadın cesedi ile karşılaştı. İncelemede, cesedin birkaç gün önce hakkında kayıp ihbarı yapılan Elif Emeksiz’e ait olduğu belilendi. Bulunduğu yerden çıkarılan cansız beden, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Emeksiz’in kale surlarından düşüp, öldüğü tahmin ediliyor. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.