İYİ Parti Beykoz’daki Çalışmalarını Sürdürüyor!

Beykozlu seçmenin tercihinin çoktan değiştiğini kaydeden İyi Parti Beykoz İlçe Başkanı TAŞDEMİR:
‘’ ilk seçimde birinci parti olacağız!’’

İYİ Parti Beykoz’daki Çalışmalarını Sürdürüyor!
Yayınlama: 19.01.2023
A+
A-

 

  ‘’HER 10 KİŞİDEN 7’Sİ MİLET İTTİFAKI’NA OY VERECEK!’’

  

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “2 Yaka İstanbul” isimli saha çalışması kapsamında Yenimahalle ve Soğuksu’da vatandaşları ziyaret etti.

      ‘’Yaklaşık 2 yıldır sokak sokak, ev ev geziyoruz ve Beykozlu seçmenin yaklaşık %20 sine ulaşmış durumdayız, seçime kadar hedefimiz %90’’

Beykoz’da şuan birinci parti olduklarını ve bunu korumak için saha çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen TAŞDEMİR,

    “Beykoz’da son seçimlerde teşkilat olarak üçüncü partiydik fakat bugün saha çalışmalarımızda çok iyi sonuçlar alıyoruz, seçmenin taleplerini, şikayetlerini birinci ağızdan dinliyor ve çözüm önerilerimizi de bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz.Ev ziyaretlerinde ağırlıklı olarak işsizlik, imar, istihdam, uyuşturucu ile mücadele, sağlık gibi sorunlara ürettiğimiz çözümleri anlatıyoruz.’’

 

‘TOKADI YİYECEKLER’

Mevcut iktidarın milli bayramları bile ayrıştırdığını ifade eden TAŞDEMİR, seçim vurgusu yaptı.

TAŞDEMİR;

“Eskiden 19 Mayıs’ı, 23 Nisan’ı, 29 Ekim’i alanlarda beraber kutluyorduk. Şimdi ise resmî törenlerde siyasi partiler çelenkleri ayrı ayrı bırakıyor. Geçmişte bu böyle değildi. Bölgede yaşayan insanlarla birlikte çelenk sunuluyordu ve bayramlarımızı kutluyorduk. Toplumu böylesine ayrıştıranlar, ilk seçimde tokadı yine Milletten yiyecekler” diye konuştu.

Ayrıca her an seçim tarihinin açıklanabileceğini söyleyen TAŞDEMİR, “Biz İYİ Parti’liler olarak İYİ günlerin geleceğine ve bu ucube sistemi inşa eden mimarların siyaset sahnesinden silineceğine inanıyoruz. Çünkü vatandaş hem maddi hem manevi zorluk yaşıyor. Sokakta her 10 kişiden 7’si oyunu Milet İttifakı’na vereceğini  vurguluyor. Geçmiş dönemde AKP’ye oy verenlerin de çoğu 2023 seçiminde İYİ Parti’ye oy vereceğini söylüyor” şeklinde konuştu.

‘’VATANDAŞI SADAKA KÜLTÜRÜNE MAHKUM ETTİLER’’

TAŞDEMİR, “Beykozluyu açlık sınırına ittiler, sadaka kültürüne mahkum ettiler. Emekliye sadaka gibi verilen yüzde 30’luk maaş artışı bir de müjdeyle sunuldu. Emeklilerimiz, emekli maaşıyla geçinemiyor. Gecekondu semtlerinde bile ev kiraları 5 bin liraları aşmış durumda, gençlerimiz işsiz, Beykozlu her geçen gün yoksullaşıyor.”

‘HALKIN CEBİ YANIYOR’

  ‘’2Yakaİstanbul adlı saha çalışmalarımız kapsamında binlerce haneye ziyaretler gerçekleştirdik ve milletin dertlerine canlı tanıklık ettik, ediyoruz. Beykozlu 8 bin 500 TL olarak belirlenen asgari ücreti yetersiz buluyor, her hanede ortalama bir gencimiz işsiz, haliyle vatandaş artık ‘Ekonominin Patronu’’nu sorgulamaya ve eleştirmeye başladı.

  Burada özellikle halkın cebi yanıyor, vatandaş ‘’geçen yıl 300-500 TL ödediğim doğalgaza bu yıl bin 500 TL veriyorum, asgari ücret isterse 18 bin 500 TL olsun, enflasyon önlenmiyorsa hiç çaresi yok’’ diyerek bize sitem ediyor.”  Ayrıca enflasyonun durdurulması gerektiğini ifade eden TAŞDEMİR, “Halkımızın durumu içler acısı. Üstelik Beykoz’da asgari ücretle çalışan sayısı neredeyse %80 civarında ve emeklilerimizin büyük çoğunluğu asgari ücretin altında maaş alıyor. Asgari ücreti her ne kadar arttırsalar da artık dikiş tutmuyor” diye konuştu.

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.