İyi Parti’den İyi Hareket!

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Tokatköy Mahalesi’nde ihtiyaç sahibi ailelere İyi Parti Tokatköy Teşkilatı tarafından yardım eli uzatıldı.  İhtiyaç sahibi ailelere erzak, kömür ve kıyafet gibi yardımların yanında birçok faaliyetler, İyi Parti Toplumsal Pol. Bşk. Esra Ceylan ve İlçe Başkanı Arif Taşdemir’in öncülüğünde gerçekleşiyor. Yapılan röportajda, İyi Parti Tokatköy Teşkilatı Toplumsal  Pol. Bşk. ve Yönetim Kurulu […]

İyi Parti’den İyi Hareket!
Yayınlama: 07.12.2022
A+
A-

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Tokatköy Mahalesi’nde ihtiyaç sahibi ailelere İyi Parti Tokatköy Teşkilatı tarafından yardım eli uzatıldı. 

İhtiyaç sahibi ailelere erzak, kömür ve kıyafet gibi yardımların yanında birçok faaliyetler, İyi Parti Toplumsal Pol. Bşk. Esra Ceylan ve İlçe Başkanı Arif Taşdemir’in öncülüğünde gerçekleşiyor.

Yapılan röportajda, İyi Parti Tokatköy Teşkilatı Toplumsal  Pol. Bşk. ve Yönetim Kurulu Üyesi Esra Ceylan, “Seçimden bu yana her yıl ihtiyaç sahiplerine, erzak ve kömür yardımında bulunuyoruz. Bunun yanında kanser hastalığı olan vatandaşımızın çatısını tamir ettik, çocuklarımıza mont, çanta ve ayakkabı temin ettik, ilaç alamayan vatandaşlarımıza ilaç yardımı yaptık, elektrik ve su faturalarını ödedik, 30.000 TL bakkal borcunu tamamen kapattık. Her zaman yardıma ihtiyacı olan ailelerin yanında olduk” şeklinde konuştu.

Tokatköy sakinleri, ihtiyaç sahibi ailelere yapılan yardımlardan memnun olduklarını dile getirdiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.