İYİ Parti’den Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımına Ziyaret

İYİ Parti Spor Kurulu Başkanı Vedat Bayram, Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve İlçe Spor Kurulu üyeleri Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımını ziyaret etti.

İYİ Parti’den Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımına Ziyaret
Yayınlama: 20.05.2022
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve Spor Kurulu Başkanı Vedat Bayram Beykoz’a gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Beykoz İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve İlçe Spor Kurulu üyeleri Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımını ziyaret etti ve takıma play off’ta başarılar diledi.

Beykoz’da 2013 yılında kadınlar tarafından kurulan kırmızı-beyaz-mavili kulüpte kulübün başkanı, başkan yardımcısı ve takım sorumlusu da kadın.


Çocuklarının okullarından arta kalan vakitlerini sporla değerlendirmelerini isteyen Rüzgarlıbahçe halkının katkılarıyla oluşturulan kulübün erkek futbol takımı gibi 2016’da kurulan ‘kız futbol takımı’ da kısa sürede başarıdan başarıya koştu.


Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Bayram: “Beykoz İlçe Başkanımız Akif Taşdemir ve İlçe Spor Kurulu üyelerimiz ile gruplarında Şampiyon olan Beykoz Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımımızı ziyaret edip, play-off‘ ta başarılar diledik.” şeklinde paylaşımda bulundu

Beykoz İlçe Başkanımız @akiftasdemirtc ve İlçe Spor Kurulu üyelerimiz ile gruplarında Şampiyon olan Beykoz Rüzgarlıbahçe Kadın Futbol Takımımızı ziyaret edip, play-off‘ ta başarılar diledik. pic.twitter.com/7ZFOe0g3LI

— Vedat Bayram (@vedatbayramtc) May 20, 2022 “>

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.