Milletvekili Olmak İçin Görevinden İstifa Etmeyi Düşünüyor!

  CHP‘de Genel Merkezin il teşkilatlarına milletvekili aday olmayı düşünen il başkanı, ilçe başkanı ve ilçe yöneticilerinin bulundukları görevden 26 Aralık 2022 tarihine kadar istia etmeleri yönünden bir bildiri paylaşmıştı. Bunun üzerine kulislerde CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün de milletvekili aday adayı olmak için görevinden isitifa edeceğine dair bilgiler gelmeye başladı.  İddiaya göre CHP Beykoz […]

Milletvekili Olmak İçin Görevinden İstifa Etmeyi Düşünüyor!
Yayınlama: 23.12.2022
A+
A-
 

CHP‘de Genel Merkezin il teşkilatlarına milletvekili aday olmayı düşünen il başkanı, ilçe başkanı ve ilçe yöneticilerinin bulundukları görevden 26 Aralık 2022 tarihine kadar istia etmeleri yönünden bir bildiri paylaşmıştı. Bunun üzerine kulislerde CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün de milletvekili aday adayı olmak için görevinden isitifa edeceğine dair bilgiler gelmeye başladı. 

İddiaya göre CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, bir kaç güne kadar milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa edecek. 

Aydın Düzgün, 2018 yılında yapılan kongrede delegelerin oyunu alarak göreve gelmişti. İkinci dönem başkanlık görevini icra eden Düzgün’ün hafta sonuna kadar istifa etmesi bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.