Ressam Mehtap Aydoğan Sergisi

12 yıldır resim yapan Mehtap Aydoğan, insan, tabiat, toplum, çevre, portre ve  manzara resimleriyle mesajlar veriyor. Sabiha Gökçen Airport’ta sergi açmak için çalışmalar yapıyor. İstanbul Beykoz İyi Parti Yöneticilerinden Mehtap Aydoğan, Anadolu yakasında Sabiha Gökçen Hava Alanının iç ve dış hattında ayrı ayrı sergi açacak. Star TV E Haber Müdürü Dursun Boran’ın  haberine göre, Hava […]

Ressam Mehtap Aydoğan Sergisi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.12.2022
95
A+
A-

12 yıldır resim yapan Mehtap Aydoğan, insan, tabiat, toplum, çevre, portre ve  manzara resimleriyle mesajlar veriyor.

Sabiha Gökçen Airport’ta sergi açmak için çalışmalar yapıyor. İstanbul Beykoz İyi Parti Yöneticilerinden Mehtap Aydoğan, Anadolu yakasında Sabiha Gökçen Hava Alanının iç ve dış hattında ayrı ayrı sergi açacak. Star TV E Haber Müdürü Dursun Boran’ın  haberine göre, Hava Alanı Mülki İdare Amirliğinden izin çıkarsa, 30 tablodan olan ilk sergisini açmış olacak.

9 Gün açık kalması planlanıyor.

Açılışa Meral Akşener ve R. Tayyip Erdoğan da davet edilecek.

“Sanat ve resmi birleştirmek; tarihe not düşmek , huzur ve mesaj vermek” diyen Aydoğan, İyi Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir’indesteğinde açacağı sergiye, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i de davet etmeyi planlıyor.

İyi Parti’nin tüm İstanbul Milletvekilleri, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu ve Kültür Turizm Bakanı Mehmet Ersoy da davet edilecek.

Açılışta kokteyl verilecek ve basın açıklaması yapılacak.

Sergi açılışını Meral Akşener yapacak.

Davete katılırsa serginin açılışını Akşener ile Erdoğan beraber yapacaklar. 9 gün iç hatlarda, 9 gün dış hatlarda açık kalacak sergideki resimlerin satışından kazanılan para, yeni resim çalışmaları için harcanacak.

Maltepe Kartal Yarı Açık Cezaevlerinde Sergi Planlıyor.

Ressam Aydoğan, Adalet Bakanlığından izin verilirse, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi ile Kartal ve Maltepe Cezaevlerinin volta atılan bahçelerinde de 1’er günlük sergi açmak istiyor. Bu sergilerde kadın ve mahkumların talepleri, dertleri dinlenecek. TBMM Adalet Komisyonu ile Adalet Bakanlığı Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürlüğüne sunulacak ve çözüm aranacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.