SAKARYA HENTBOL TAKIMI BEYKOZ’DA

Hentbol Erkekler Süper Lig’inin 12. Haftasında deplasmanda Beykoz Belediyesi ile Sakarya Büyükşehir Hentbol takımı  karşılaştı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol takımı, Hentbol Erkekler Süper Lig’inin 12. Haftasında Beykoz Belediyesi’ne 32-31 sonuçla mağlup oldu. Bu sonuçla Büyükşehir Hentbol takımı ligdeki ikinci mağlubiyetini aldı.  ‘Şampiyonluk mücadelesine devam’ Maça Taner Güney, İbrahim Bircan, Sedat Yıldırım, Mohammed Miri, Onur Ersin, […]

SAKARYA HENTBOL TAKIMI BEYKOZ’DA
Yayınlama: 20.12.2022
A+
A-

Hentbol Erkekler Süper Lig’inin 12. Haftasında deplasmanda Beykoz Belediyesi ile Sakarya Büyükşehir Hentbol takımı  karşılaştı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol takımı, Hentbol Erkekler Süper Lig’inin 12. Haftasında Beykoz Belediyesi’ne 32-31 sonuçla mağlup oldu. Bu sonuçla Büyükşehir Hentbol takımı ligdeki ikinci mağlubiyetini aldı. 

‘Şampiyonluk mücadelesine devam’

Maça Taner Güney, İbrahim Bircan, Sedat Yıldırım, Mohammed Miri, Onur Ersin, Ramazan Döne ve Yuri Babenkov 7’lisi ile başlayan Büyükşehir Hnetbol takımı ilk yarıyı 16-13 geride kapattı. Maçın son anlarına kadar başa baş mücadele eden Büyükşehir Hentbol sahadan 32-31 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla beraber ligdeki ikinci mağlubiyetini alan Büyükşehir 12 maç sonunda 9 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle topladığı 19 puanla 3. sırada Şampiyonluk mücadelesine devam ediyor. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.