Sataloğlu: “Bu zulme dur diyeceğiz!”

Beykoz Paşamandıra Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yıkım Beykozluları isyan ettirdi. CHP’li Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu bazı açıklamalarda bulundu.

Sataloğlu: “Bu zulme dur diyeceğiz!”
Yayınlama: 27.06.2022
A+
A-

Paşamandıra Mahallesi’nde bulunan elektrik ve su hizmetleri bağlanmış olan bir eve 11 Haziran günü zabıta ekipleri baskına geldi. Çevik Kuvvet Ekipleri’nin desteğiyle yapılan baskında evin tahliyesinin istenmesi üzerine hane sahipleri 63 yıldır oturdukları evlerinde çıkmak istemeyince korkunç görüntüler kaydedildi.

Ev sahipleri içindeyken yıkım başladı

Evin hane sahipleri içindeyken yıkımının başlanması Beykozluları isyan ettirdi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz Belediye ve İBB Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, görüntüler için açıklama yaptı.

Sataloğlu, “Beykoz, Beykoz olalı böyle zulüm görmedi. Murat Aydın ve ekibi sizi buradan göndereceğiz” dedi.

Alkışlarla, yuhalamalarla giremeyeceksiniz diyen Sataloğlu, “Beykozlulara hesap vereceksin” ifadeleri ile sert konuştu.

Murat Aydın Beykozlulara zulmetmeyi sürdürüyor

Sataloğlu, şu ifadeleri kullandı: “Beykoz Belediyesi yıkımlarını sabah ezanından bile önce başlıyor. Yıkımı insanlar görmesin, komşu komşuya destek olmasın istiyorlar. Beykoz’un bir köyünde yıkım gerçekleşti. İnsanlar evde otururken kapısını kırdılar. Vatandaşımızın “dur yapma, kapıyı neden kırıyorsun terörist miyiz?” söylemlerine rağmen durmadılar… Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve yöneticileri, Beykozlulara zulmetmeyi sürdürüyor. Bu zulme dur diyeceğiz, sizi buradan göndereceğiz. Öyle alkışlarla, yuhalamalarla da gidemeyeceksin. Beykozlulara hesap vereceksiniz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.