Tevfik Kaşıkçı İYİ Parti’ye Katıldı

Devlete uzun yıllar hizmet eden Tevfik Kaşıkçı, bilgi ve tecrübelerini İYİ Parti’de çalışarak değerlendirmek istiyor.

Tevfik Kaşıkçı İYİ Parti’ye Katıldı
Yayınlama: 18.04.2022
A+
A-

Beykoz Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli olan Tevfik Kaşıkçı İYİ Parti’ye katıldı. Beykoz İlçe Başkanlığı binasında Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Kaşıkçı’ya rozetini İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir taktı.

“Bu iyilik hareketinin içinde olmak istiyorum”

Tevfik Kaşıkçı, bilgi ve tecrübelerini İYİ Parti’de değerlendirmek istediğini belirtti. 20 yıldır ülkenin yönetilme durumunu eleştirel bulduğunu, ülke durumunun iyiye gitmediğini gerekçe gösteren Kaşıkçı, kendisine yakın bulduğu ve dünya görüşüne daha yakın olması sebebiyle iyi partiye geldiğini ifade etti. Kaşıkçı; “Bu iyilik hareketinin içinde olmam gerektiği kanaatine varmış bulunuyorum” dedi.

Tevfik Kaşıkçı, 1957 yılında Rize’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Rize’de, Yüksek öğrenimini Marmara Eğitim Fakültesi’nde Biyoloji öğretmeni olarak tamamlayan Kaşıkçı, 1982 yılında Zonguldak Ereğli Lisesi’nde öğretmen olarak görev hayatına başladı. Halk Eğitim Merkezleri, İlçe Şube Müdürlüğü, Okul müdürlüğü gibi birçok yerde görev alan Kaşıkçı, Beykoz Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli oldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.