google.com, pub-9090214346437349, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Yolda Yürüyen Kadına Taciz!

Sultanbeyli’de yolda yürüyen bir kadın, kendisini takip eden zanlının saldırısına uğradı. Durumu fark eden bir kişinin arabasını durdurması üzerine, zanlı bulunduğu bölgeden kaçtı. Güvenlik kameralarına görüntüleri yansıyan zanlı, kısa süre içinde polis tarafından yakalandı.    Sultanbeyli’de yolda yürüyen bir kadını bir süre takip ettikten sonra, arkasından yaklaşıp taciz eden G.T. polis ekiplerince yakalandı. G.T.’nin kadını […]

Yolda Yürüyen Kadına Taciz!
Yayınlama: 07.12.2022
A+
A-

Sultanbeyli’de yolda yürüyen bir kadın, kendisini takip eden zanlının saldırısına uğradı. Durumu fark eden bir kişinin arabasını durdurması üzerine, zanlı bulunduğu bölgeden kaçtı. Güvenlik kameralarına görüntüleri yansıyan zanlı, kısa süre içinde polis tarafından yakalandı. 

 

Sultanbeyli’de yolda yürüyen bir kadını bir süre takip ettikten sonra, arkasından yaklaşıp taciz eden G.T. polis ekiplerince yakalandı. G.T.’nin kadını taciz ettiği anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. 

İlçede 2 Aralık’ta saat 21.20’de bir kişi, yolda yürüyen kadını takip etmeye başladı. Bir süre kadını takip eden şüpheli sonra arkasından koşarak, kadını taciz etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.